Aktualności

Konkurs “List do Taty”

Serdecznie zapraszam placówki oświatowe do udziału w 7. Edycji konkursu „List do Taty” , który ogłosiła Senacka Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej. Celem konkursu, który po raz pierwszy został zorganizowany przez Senat RP w 2011r. , jest skierowanie uwagi opinii publicznej na niezastąpioną rolę ojca w życiu dziecka.  

Konkurs jest adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem jest napisanie pracy w formie listu do ojca (ojczyma lub ojca zastępczego) na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata. Jako Senator RP i członek Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej  jestem odpowiedzialna za przeprowadzenie etapu okręgowego,  w skład którego wchodzą miasta : Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie oraz Świętochłowice. Zachęcam serdecznie szkoły do udziału w konkursie.  W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z asystent biura senatorskiego Agnieszką Palka – tel. 798 979 512, biuro.tobiszowska@gmail.com .

Zgłoszenia udziału w konkursie szkoły mogą przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 19 maja br.  na adres: biuro.tobiszowska@gmail.com.

https://www.senat.gov.pl/aktualnoscilista/art,15476,senacka-komisja-rodziny-oglasza-7-edycje-konkursu-list-do-taty.html