Aktualności

Otwarcie Punktu NFZ w Rudzie Śląskiej

Dzisiejszy dzień jest zwieńczeniem moich wielomiesięcznych starań. To wspaniałe uczucie jak realizuje się inicjatywa, która skierowana jest bezpośrednio do mieszkańców Rudy Śląskiej. Bardzo się cieszę, że mogę to już wszystkim Państwu zakomunikować ‼️

Mamy punkt NFZ w RUDA Śląska .

Punkt w Rudzie Śląskiej to nowe miejsce na mapie obsługi klientów #NFZ w województwie śląskim. Mieszkańcy prawie 1️⃣4️⃣0️⃣ tyś. Miasta zasługiwali od dawna na swój punkt NFZ. Już nie trzeba jeździć do sąsiednich miast. Otwarcie nowego Punktu Obsługi Klientów odbyło się z udziałem Waldemar Kraska, wiceministra zdrowia; Pana #FilipNowak, Prezes Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Pana Piotra Nowaka, dyrektora Śląskiego Oddziału Katowice Miasto Ogrodów.

🔶 Punkt usytuowany jest w dzielnicy #NowyBytom, tuż obok Zespołu Szkół Muzycznych, blisko Urzędu Miejskiego i Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

🔶 Placówka jest bardzo dobrze skomunikowana, nieopodal przystanków tramwajowo-autobusowych (ok. 120 m) w kierunkach Miasto Świętochłowice, Miasto Bytom to Miasto Zabrze. Budynek, w którym mieści się Punkt, spełnia wszystkie wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami♿️, w tym zmodernizowaną windę oraz oznakowane miejsce parkingowe🅿️🔶 Dla klientów przygotowano 3 stanowiska bezpośredniej obsługi, biletomat i system informowania o zajmowanym miejscu w kolejce🛗

🔶 Do dyspozycji jest wygodna, klimatyzowana poczekalnia z kącikiem dla najmłodszych oraz pokój dla matki z dzieckiem👨‍👦‍👦, w którym można spokojnie nakarmić, przewinąć i uspokoić malucha.

🔶 Punkt jest otwarty na potrzeby osób w spektrum autyzmu, tj. wyposażony w odpowiednio wyciszone pomieszczenie.